aktualityvystoupeníturnébiografiediskografiefotovideomédiaextrashoppresskontakt
     
 

Byl jedinečný, zůstane nezapomenutelný...Aktuální informace můžete sledovat i na nejoblíbenější sociální síti


 
PETR MUK VYJÍŽDÍ NA BEST OF TURNÉ!

Středeční generálka ukončila pětidenní přípravné soustředění, již s kompletní zvukovou a světelnou technikou, před startem Mukova Best of / Slunce 2007 turné.
Více než dvacítka písní bude na pódiu ilustrovat Petrovu právě desetiletou sólovou kariéru, doplněnou o drobné výpůjčky z období Oceánu a Shalomu. Největší hity z jeho zlatoplatinových čtyř sólových alb a jednoho minialba tak obohatí oceánská Prázdná ulice a Ráchel (obě v nových verzích) i shalomské Až jednou a Bon soir, mademoiselle Paris.
Základ koncertu však logicky tvoří sólové skladby s rádiovou a televizní proslulostí typu Neusínej, Tančíš sama, Zrcadlo, Když někoho máš, Láska tě spoutá nebo Láska, ta nebezpečná věc, doplněné o Stín katedrál i úplně nový singl Sny zůstanou - a zarámované odlišnými aranžemi titulního Slunce.
Nezaměnitelný Petrův zpěv, kvality jeho koncertní kapely a skvělý zvukový i světelný park firmy Action jako první neoficiálně ocenili diváci v Kouřimi, neboť právě tam se závěrečné přípravy konaly - a jejich spokojenost byla nepředstíraná.


Koncertními zastávkami turné Petra Muka v říjnu a listopadu budou:
9. 10. Kutná Hora
15. 10. Zlín
19.10. Třešť
23. 10. Plzeň
24. 10. Bystřice nad Pernštejnem
30.10. Ostrava
2.11. Bratislava
5.11. Praha
11.11. Lomnice nad Popelkou
13.11. Olomouc
14.11. Uherský Brod
15.11. Brno


Vloeno: 08.10.2007 | Autor: Karel Deniš
zpt
 
© 1997-2005 RichART. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém Marek Fábry | Hosting Beledia | Design a správa Mishka